SchoolSoft Sätt ditt barn i kö English

Vittra Telefonplan

Kontakt

Besöksadress

Snickerigatan 3-4
126 26 Hägersten

Ledning

Ole Hass, rektor
ole.hass@vittra.se, 072 239 88 29

Administration

Anna Tingstedt, Intendent
anna.tingstedt@vittra.se , 076-1317807

Lärare

Miniorlaget, åk F- 3

Stig Mella
Leg. förskolelärare i F-klass
stig.mella@vittra.se 

Viktoria Löfqvist
Biblioteksansvarig, schoolsoftansvarig miniorer
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 1
viktoria.lofqvist@vittra.se 

Evelina Ponti Nyberg, Arbetslagsledare miniorer
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 2A
evelina.nyberg@vittra.se

Ricard Danielsson
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 2B
ricard.danielsson@vittra.se

Mia Lidberg
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 3
maria.lidberg@vittra.se 

Junior/Seniorlaget, åk 4 – 9

David Granlund
Undervisande lärare, ansvarspedagog åk 4
david.granlund@vittra.se

Matilda Karhunen
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 5
matilda.karhunen@vittra.se

Sara Melin
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 6, förstelärare
sara.melin@vittra.se 

Robert Graham,
Leg.lärare, ansvarspedagog åk 7, Arbetslagsledare jun/sen
robert.graham@ga.vittra.se

Cecilia Bjelke,
Undervisande lärare, ansvarspedagog åk 8
cecilia.bjelke@vittra.se

Henrik Rickardsson
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 9, IT-ansvarig
henrik.rickardsson@vittra.se

Maria Palm Wahlund
Leg. lärare
maria.palmwahlund@vittra.se

 

Fritids

Mikael Hedlund
Pedagog och fritidssamordnare
mikael.hedlund@vittra.se, 072-712 97 55 (Fritidstelefonen)

Jesper Ekwall
Pedagog
jesper.ekwall@vittra.se,072-712 97 55 (Fritidstelefonen)

Oscar Aalto
Pedagog
oscar.aalto@vittra.se ,072-712 97 55 (Fritidstelefonen)

Jacob Björkman
Pedagog och schoolsoftansvarig fritids
jacob.bjorkman@vittra.se, 072-712 97 55 (Fritidstelefonen)

Martin Källström
Pedagog
martin.kallstrom@vittra.se, 072-712 97 55 (Fritidstelefonen)

Omar Lane
Pedagog
omar.lane@vittra.se

 

 

EHT

Ole Hass, rektor
ole.hass@ga.vittra.se 072 2398829

Aylin Özturk, specialpedagog
aylin.ozturk@vittra.se, 08 – 681 69 82

Sofia Sandlund, speciallärare
sofia.sandlund@vittra.se

Karin Stampes, skolsköterska
karin.stampes@vittra.se, 08 556 345 67

Viktor Lindström, skolkurator
viktor.lindstrom@vittra.se

Sara Edström, skolpsykolog

sara.edstrom@pysslingen.se

 

 

Vår policy kring återkoppling

Under dagen när verksamheten är igång är det lättast att kontakta oss via mejl. Alla inkommande mejl ska enligt vår policy besvaras senast nästföljande dag. I övriga frågor hänvisar vi dig till vår expedition under dess telefontider.

Kontakta oss via vårt formulär

Hittade du inte vad du letade efter?