SchoolSoft Sätt ditt barn i kö English

Vittra Telefonplan

Kontakt

Besöksadress

Snickerigatan 3-4
126 26 Hägersten

Ledning

Ole Hass, rektor
ole.hass@vittra.se, 072 239 88 29

Robert Graham
robert.graham@ga.vittra.se,076 125 48 05

Administration

Anna Tingstedt, Intendent
anna.tingstedt@vittra.se , 076-1317807

Lärare

Miniorlaget, åk F- 3

Stig Mella
Leg. förskolelärare i F-klass
stig.mella@vittra.se 

Viktoria Löfqvist (Föräldraledig)
Biblioteksansvarig, schoolsoftansvarig miniorer
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 2
viktoria.lofqvist@vittra.se 

Evelina Ponti Nyberg, Arbetslagsledare miniorer (Föräldraledig)
Leg. lärare
evelina.nyberg@vittra.se

Suzanne Söderheim, Arbetslagsledare miniorer. Tel: 08-681 69 95. sms: 076 106 16 57

Leg lärare

suzanne.soderstrom@vittra.se 

Ricard Danielsson
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 3B
ricard.danielsson@vittra.se

Mia Lidberg
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 1
maria.lidberg@vittra.se 

Emelie Söderström

Leg. Lärare ansvarspedagog åk 3a

emelie.soderstrom@vittra.se 

Junior/Seniorlaget, åk 4 – 9

David Granlund, arbetslagsledare Åk 4-6. Tel: 08-681 69 99. sms:076 105 32 64

Undervisande lärare, ansvarspedagog åk 5
david.granlund@vittra.se

Matilda Karhunen
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 6
matilda.karhunen@vittra.se

Sara Melin
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 4, förstelärare
sara.melin@vittra.se 

Robert Graham, arbetslagsledare åk 7-9
Leg.lärare, ansvarspedagog åk 8, Arbetslagsledare jun/sen
robert.graham@ga.vittra.se

Mattias Björklund
Undervisande lärare, ansvarspedagog åk 8
mattias.bjorklund@ga.vittra.se 

Cecilia Bjelke,
Undervisande lärare, ansvarspedagog åk 9
cecilia.bjelke@vittra.se

Henrik Rickardsson
Leg. lärare, ansvarspedagog åk 9, IT-ansvarig
henrik.rickardsson@vittra.se

Maria Palm Wahlund
Leg. lärare
maria.palmwahlund@vittra.se

Lovisa Criborn

Leg. Lärare, ansvarspedagog åk 9

lovisa.criborn@vittra.se 

 

Fritids

Emelie Söderström
Pedagog
emelie.soderstrom@vittra.se 08-681 69 87 sms: 076 106 14 79 (Fritidstelefonen)

Jesper Ekwall
Pedagog, samordnare
jesper.ekwall@vittra.se, 08-681 69 87 sms: 076 106 14 79 (Fritidstelefonen)

Oscar Aalto
Pedagog
oscar.aalto@vittra.se ,08-681 69 87 sms: 076 106 14 79 (Fritidstelefonen)

Jacob Björkman
Pedagog och schoolsoftansvarig fritids
jacob.bjorkman@vittra.se, 08-681 69 87 sms: 076 106 14 79 (Fritidstelefonen)

Martin Källström
Pedagog
martin.kallstrom@vittra.se, 08-681 69 87 sms: 076 106 14 79 (Fritidstelefonen)

Omar Lane
Pedagog 08-681 69 87 sms: 076 106 14 79
omar.lane@vittra.se

 

 

EHT

Ole Hass, rektor
ole.hass@ga.vittra.se 072 2398829

Aylin Özturk, specialpedagog
aylin.ozturk@vittra.se, 08 – 681 69 82

Sofia Sandlund, speciallärare
sofia.sandlund@vittra.se

Karin Engvall, skolsköterska
karin.engvall@vittra.se, 076-103 71 23

Viktor Lindström, skolkurator
viktor.lindstrom@vittra.se

Sara Edström, skolpsykolog

sara.edstrom@pysslingen.se

 

 

Vår policy kring återkoppling

Under dagen när verksamheten är igång är det lättast att kontakta oss via mejl. Alla inkommande mejl ska enligt vår policy besvaras senast nästföljande dag. I övriga frågor hänvisar vi dig till vår expedition under dess telefontider.

Kontakta oss via vårt formulär

Hittade du inte vad du letade efter?